Dil Seçiniz

Vip Hizmetler

Vip Hizmetler

Sky Turizm olarak en üst seviyede konforlu bir uçuş yaşamak ve hava yollarında ayrıcalıklı bir hizmet almak isteyen misafirlerimiz için VİP Hizmetler kapsamında özel karşılama ve uğurlama hizmetleri vererek kendılerıni ayrıcalıklı hissetmesini sağlıyoruz.

Vip Hizmetler kapsamında, misafirlerimiz gerekli izinler alınması halinde uçak altından veya çıkış salon kapısında karşılanmaktadır. Ekiplerimiz misafirlerinize gerekli bilgilendirme ve tanıtımı yapmalarının ardından, yerine getirilmesi gereken tüm işlemlerde eşlik ederek yardımcı olur, valiz ya da diğer eşyaların taşınmasında yardımcı olarak transfer aracının bulunduğu noktaya eşlik ederek ulaşılması, valizlerine araca yerleştirilmesi ve misafirin profesyonel araç kaptanlarımız, özel dizayn vip araçlarımız ile hizmet vermekte olduğumuz aracımıza alınması ile havalimanından çıkış yaparak konforlu ve hızlı bir şekilde varış noktasına ulaşılması sağlanır.

Hizmetimiz esnasında misafirlerinize valizlerin taşınmasından biletleme işlemlerine kadar her konuda destek ve yardımcı olmaktayız.

Bu hizmetlerimiz esasında teknolojik koordinasyon sistemimiz sayesinde; misafiriniz karşılandığında, aracımıza alındığında, aracımız hareket ettiğinde ve istenilen noktaya bırakıldığında tarafınıza vermiş olduğunuz cep telefonunuza anlık olarak sms ile bilgilendirme mesajı gönderilerek sizinde misafirnizin seyahat süreçlerinden bilgi sahibi olmanız sağlanır.

Uğurlama Hizmetimiz dahilinde; havalimanlarında zaman kaybetmesi istenilmeyen özel misafirleriniz için istenilen noktadan misafirin araca alınması, konforlu bir seyahat ile havalimanına ulaştırılması, bagaj ve check-in işlemlerinde yardımcı olunması ve izin verilen son noktaya kadar misafire eşlik edilmesi hizmetleri sunulmaktadır.